Pályázatok

2015-ben a Határtalanul program keretében 1500000,- Ft-ot nyert a 7. évfolyam Felvidéki kirándulásra.

Az erről szóló kisfilm itt megtekinthető >>>

2014-ben a Cetelem "Zöldebb környezetért" pályázaton 500000,- Ft-ot is nyert az iskola, melyből a Villa mögött konyha-és pihenőkertet alakítottunk ki.

2013-ban a Budakalászért Közalapítványtól 300000,- Ft-ot nyertünk helytörténeti vetélkedő megszervezésére, amely lehetővé tette, hogy a Megyés Játékok keretében az iskola minden diákjának játékos feladatokon keresztül mutassuk be Budakalászt.

2012-ben a Zöld Tudás Iskolája pályázaton 2. helyezést értünk el. A díjjal 300000,- Ft-ot is nyert az iskola.

2012-ben Szép kert, gondozott környezet pályázaton intézményi kategóriában I. helyezést értünk el.

2012-ben Almacsutka díjat kaptunk a "Kistérség legkörnyezettudatosabb intézményeként".

2011-ben Szép kert, gondozott környezet pályázaton intézményi kategóriában I. helyezést értünk el.

2011. augusztusában - Let's Colour pályázat

A Let's Colour Magyarország 2011-es pályázatát megnyertük, melynek eredményeképpen kívül-belül kifesthettük egy nap alatt az iskola épületét. Nem csak a pályázat elnyeréséhez kellett hatalmas összefogás, hanem a kifestéshez is. Gyerekek, felnőttek, tanárok, önkéntesek, profik és amatőrök több, mint 150-en megszépítették az iskolát.

Az erről szóló kisfilm itt megtekinthető >>>

Tovább a kategóriában: